Tėvų klubas

Tėvų klubas - susibūręs ratas tėvų bei senelių, kuriems įdomu, kaip auklėti vaiką, su juo susitarti ir svarbiausia, jį mylėti.

Susitikimus ves ir problemas raizgyti padės ROSITA PIPIRIENĖ. R.Pipirienė - psichologė, psichoterapeutė (geštaltinė psichoterapijos kryptis).

Vaikus, paauglius ir jų tėvus privačiai konsultuoja nuo 2005 metų. Yra dirbusi psichologe keliose Vilniaus mokyklose, taip pat teko dalyvauti projektuose ir padėti krizių bei traumų ištiktiems vaikams ir jų tėvams. Šiuo metu dirba Vilniaus „Saulės“ gimnazijoje. Taip pat dėsto psichologijos kursus dvejose Vilniaus kolegijose. Turi pomėgį dalintis vaikų auklėjimo ir ugdymo patirtimi rašydama straipsnius (žurnalas „Mažylis“, www.bernardinai.lt)

Be šių pagrindinių darbų, Rosita veda seminarus apie vaikų auklėjimą ir ugdymą mokyklų bendruomenėms visoje Lietuvoje. Vesdama seminarus laikosi principo - viską, ką dėsto teoriškai, turi „įvilkti į praktikos rūbą“. Todėl seminaruose didelę laiko dalį užima pratimai, užduotys, įtraukiantys pokalbiai, diskusijos.

Psichologė augina dvi dukras, kurios dabar yra pauglės, jas galėtų drąsiai vadinti savo mokytojomis. Gyvenime mėgsta vadovautis išmintimi: „Iš padėties be išeities yra mažiausiai trys išeitys“. Svarbiausia - būti atviram, tikėti ir pasitikėti.

 

Registruojame norinčius dalyvauti TĖVŲ KLUBO veikloje el.paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu 8 600 22 530

Kursai:


Seminarai: